Poskytování dat

Volná diskuse uživatelů o MSDB, zkušenosti a rady
Mistrix
Příspěvky: 4
Registrován: 14 lis 2018 10:44

Poskytování dat

Příspěvek od Mistrix » 14 lis 2018 21:34

Zaregistroval jsem se jako poskytovatel dat, nicméně v rámci administrace se mi účet pořád tváří jako neregistrovaný. Můžu se zeptat jestli je potřeba nějaké schválení, či něco takového, aby se data začali poskytovat?

Co se týká synchronizace dat, je synchronizované veškeré nastavení všech sledovaných párů? Či jen konrétní objekty. Jde mi o to, že v některých případěch si např. kreslím SR zony na nižších TimeFramech jako H1, ale u nich nastavuji viditelnost jen právě u H1, jelikož by v denním TimeFrame dělali velký šum. Tj. zajímalo by mě, jestli i toto nastavení se synchronizuje?

Marek
Administrátor fóra
Příspěvky: 43
Registrován: 10 lis 2018 19:56

Re: Poskytování dat

Příspěvek od Marek » 28 lis 2018 21:40

Poskytovatel dat musí vždy projít schválením, až poté je publikován v seznamu. Kdykoliv později je možno nastavit poskytovatele jako privátního, tedy nebude publikován v seznamu, ale data budou dále publikována. Poslední možností ukončení poskytování dat z účtu, v tom případě budou také odebrána data i na stanicích odběratelů. Možnost ukončení poskytování zatím není veřejnou funkcí, je ale možno napsat požadavek na můj email.
Ve funkcionalitě poskytování dat zvažuji ještě další možnosti, třeba že může být schválený poskytovatel, ale již od počátku jako privátní pro uzavřenou skupinu odběratelů, kteří si budou odběr aktivovat na základě kódu, který jim sdělí poskytovatel. Takový poskytovatel se samozřejmě nebude publikovat do veřejného seznamu.

V rámci synchronizace je předávána také informace o viditelnosti na všech nebo vybraných timeframech, zobrazování je tedy přesně takové, jak je zamýšleno. Týká se to všech typů synchronizovaných objektů.

Odpovědět